Kontakt : kajaki.mkk@interia.pl tel : 604 962 954 Administracja : gg: 9728125

Odwiedziny
81579
DzisiajDzisiaj14
WczorajWczoraj25
WszystkieWszystkie81579
Jak oceniacie nowy wygląd portalu
 
Pogoda

PostHeaderIcon Regaty o Dzwon Zygmunta Kraków

WIAD 04

Sprawozdanie z regat kajakowych o „Złoty Dzwon Zygmunta” 10. 06. 2017r Kraków

Organizator – sekcja kajakowa KS” Nadwiślan” – Kraków.

Uczestnicy – KKW – 1929, UKS Olimp Kraków, MKK Łączany, MKSW Trzebinia, Klub Kajakowy „Na Fali”- Kraków,  Nadwiślan Kraków.

Wystartowało 42 zawodników.

Konkurencje – dzieci, młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy.

Wyścigi – 16 wyścigów w tym 11 na dystansie 500 m, oraz 5 w wyścigach o „Złoty Dzwon Zygmunta” na dystansach 1 km dla dzieci, 2 km dla młodzików, 3 km dla juniorów i weteranów.

Sędzia główna regat – Pani Joanna Kowalik.

Zabezpieczenie na wodzie – 2 jednostki WOPR, a na lądzie lekarz.

Nagrody ufundował klub sportowy KS ”Nadwiślan”.

 

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE

K-1 młodzików : 1 –Adamus Kacper/KKW-29/, 2 – Tyrała Kacper /KKW-29/ 3 – Kubas Michał /MKK-Łączany/, 4 – Płaneta Przemysław /KKW-29/, 5 – Wiecheć Dariusz /MKK Łączany/, 6 – Rutowicz Karol /UKS Olimp/, 7 – Fryc Szymon /MKK/, 8 – Zasepa Michał /MKK/, 9 – Olszewski Grzegorz /Nadwiślan/, 10 – Adamus Piotr /KKW-29/

C-1 młodzików – 1 – Datoń Aleksy /Nadwiślan/

K-1 juniorów i jun mł. – 1 – Wiecheć Daniel /MKK/, 2 – Piech Jacek /KKW-29/, 3 – Małecki Michał /KKW-29/, 4 – Kaputa Piotr /Nadwiślan/, 5 – Jagocki Mateusz /Nadwiślan/, 6 – Tomal Jakub /Nadwiślan/, 7 – Norytsia  Ewgenij /Nadwiślan/, 8 – Wójcik Dominik /KKW-29/

K-1 dzieci dziewcząt – 1 – Miśkiewicz Magdalena /MKK/, 2- Kubas Małgorzata /MKK/, 3 – Szeliga Aleksandra /UKS Olimp/, 4 – Figiel Emilia /UKS Olimp/, 5 – Rutowicz Maria /UKS Olimp/, 6 – Jarczak Patrycja /UKS Olimp/

K-1 młodziczek – 1 – Kurpan Natalia, 2 – Bierzało Wiktoria, 3 – Kurpan Joanna /wszystkie KKW-29/, 4- Kowalewska Gabriela, 5 – Grelowska Kalina /obie – Nadwiślan/

K-1 juniorek mł. – 1 – Kąkol Adrianna /KKW-29/

C – 1 juniorek mł. 1 – Tomasik Natalia /Nadwiślan/

K – 1 dzieci chłopców – 1 – Grelowski Kajetan, 2 – Heim Krystian /obaj „Nadwiślan”/, 3 – Olchawa Filip /UKS Olimp/

K – 1 weteranów – 1 –Miśkiewicz Marek, /MKK/, 2- Jędrzejczyk Władysław /MKSW Trzebinia/, 3 – Szymski Mieczysław /Nadwiślan/, 4 –Stachowicz Jan , 5 -Kowal Alojzy /obaj KK „Na Fali”/

K – 1 weteranek – 1 – Niedzielczyk Jolanta /MKSW Trzebinia/

K- 2 młodzików – 1 – Adamus K.-Tyrała K. /KKW-29/, 2 – Wiecheć D.-Kubas M /MKK/, 3 – Zasępa M.-Fryc Sz./MKK/, 4 – Olszewski G.-Datoń A /Nadwiślan/, 5 – Adamus P.- Rutowicz K. /UKS Olimp/

K-2 juniorów i jun.mł. – 1 – Małecki M. – Piech J. /KKW-29/, 2 – Wiecheć D. – Kaputa P. /MKK/Nadwiślan/, 3 – Jagocki M. – Tomal J. /Nadwiślan/,  4 – Wójcik D. – Płaneta P. /KKW-29/

K-2 dzieci dziewczyny – 1 –Miśkiewicz M.- Kubas M. /MKK/ 2 – Szeliga A. – Rutowicz M. /UKS Olimp/

K-2 młodziczek – 1 – Kurpan J. – Kąkol A. /KKW-29/, 2 – Kurpan N. – Tomasik N. /KKW-29/Nadwiślan/, 3 – Kowalewska G. – Grelowska K. /Nadwiślan/

WYŚCIGI  DŁUGIE

K-1 jun.i jun.mł. – 1 – Małecki Michał, 2 – Piech Jacek, /obaj KKW-29/, 3 – Wiecheć Daniel, /MKK/, 4 – Jagocki Mateusz, 5 – Tomal Jakub, 6 – Norytsia  Ewgenij, /wszyscy Nadwiślan/, 7 – Wójcik Dominik, /KKW-29/, 8 – Kaputa Piotr, /Nadwiślan/

K-1 dzieci dziewczyn – 1 – Miśkiewicz Magdalena, 2 – Kubas Małgorzata, /obie MKK/, 3 – Szeliga Aleksandra, 4 – Figiel Emilia, 5 – Rutowicz Maria, 6 – Jarczak Patrycja, / wszystkie UKS Olimp/

K-1 młodziczek – 1 – Kurpan Natalia, 2 – Kurpan Joanna, /obie KKW-29/, 3 – Kowalewska Gabriela, 4 – Grelowska Kalina, /obie Nadwiślan/

K-1 juniorek mł. – 1 – Kąkol Adrianna /KKW-29/

K-1 dzieci chłopcy – 1 – Heim Krystian, 2 – Grelowski Kajetan, /obaj Nadwiślan/, 3 – Olchawa Filip, /UKS Olimp/

K – 1 weteranów – 1 –Miśkiewicz Marek, /MKK/, 2- Jędrzejczyk Władysław /MKSW Trzebinia/, 3 – Szymski Mieczysław /Nadwiślan/, 4  -Kowal Alojzy / KK „Na Fali”/

C-1 młodzików – 1 – Datoń Aleksy /Nadwiślan/

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyniku.

 

Galeria Fotograficzna >> zobacz