Kontakt : kajaki.mkk@interia.pl tel : 604 962 954 Administracja : gg: 9728125

Odwiedziny
101940
DzisiajDzisiaj19
WczorajWczoraj16
WszystkieWszystkie101940
Jak oceniacie nowy wygląd portalu
 
Pogoda

PostHeaderIcon Dzwon Zygmunta Kraków

10 Wyniki regat - Dzwon Zygmunta Kraków 16.06.2018 roku

 

 

 

 

 

Wyścig nr 2

  1. Sowa Klaudia – MKK Łączany
  2. Szczepanek Emilia – MOSM Tychy
  3. Mielnik Anna- MOSM Tychy
  4. Kurpan Natalia – kkw-29
  5. Bierzało Wiktoria – kkw-29

Wyścig nr 4

  1. Bobowska Agnieszka – YC
  2. Miśkiewicz Magdalena – MKK Łączany
  3. Kubas Małgorzata – MKK Łączany
  4. Szeliga Aleksandra – UKS Olimp
  5. Borucka Oliwia – UKS Olimp
  6. Monica Anna – MOSM Tychy
  7. Staż Alicja – UKS Olimp
  8. Skrzypczyk Emilia – MOSM Tychy

Wyścig nr 5

  1. Zasępa Michał – MKK Łączany
  2. Adamczyk Aleksander – UKS-4 Katowice
  3. Fryc Szymon – MKK Łączany
  4. Kubas Michał – MKK Łączany
  5. Mielnik Wojciech – MOSM Tychy
  6. Oszewski Grzegorz – Nadwiślan
  7. Bobowski Marcel – YC
  8. Cichoń Adam – UKS Olimp
  9. Olchawa Filip – UKS Olimp
  10. Heim Krystian – Nadwislan
  11. Grzesiak Adam – Nadwiślan
  12. Kempski Wojciech – UKS Katowice

Wyscig nr 7

  1. Wolski Bartosz –„Na Fali”
  2. Miśkiewicz Marek – MKK Łączany
  3. Maciaś Roman – MKSW Trzebinia
  4. Jędrzejczyk Władysław – „Na Fali”
  5. Seweryn Zbigniew – Nadwiślan
  6. Szymski Mieczysław – Nadwiślan
  7. Jędrzejczyk Jolanta – „Na Fali ‘

Wyścig nr 10

  1. Miskiewicz Magdalena-Kubas Małgorzata – MKK Łączany
  2. Monica Anna-Skrzypczyk Emilia – MOSM Tychy
  3. Straż Alicja-Borucka Oliwia – UKS Olimp

Wyścig nr 14

  1. Zasępa Michał-Kubas Michał – MKK Łączany
  2. Mielnik Wojciech-Kwaśniewicz Jakub – MOSM Tychy
  3. Olszewski Grzegorz-Heim Krystian – Nadwiślan
  4. Olchawa Fili-Cichoń Adam – UKS Olimp

Wyscig nr 16

  1. Szymański Dominik – AZS AWF Katowice
  2. Stelmach Patryk – YC
  3. Wiecheć Daniel – MKK Łączany
  4. Jagocki Mateusz – Nadwiślan
  5. Piech Jacek – KKW-29
  6. Sałach Maciej – KKW-29
  7. Miszczenko Oleg – KKW-29
  8. Miśkiewicz Marek – MKK Łączany
  9. Korbecki Bartosz – UKS-4 Katowice
  10. Maciaś Roman – Na Fali
  11. Tyrała Kacper – KKW-29
  12. Adamus Kacper – KKW-29
  13. Jędrzejczyk Władysław – Na Fali
  14. Sobala Dastin – UKS 4 Katowice

Wyścig nr 17

  1. Cader Aleksandra – AZS AWF Katowice
  2. Sowa Klaudia – MKK Łączany
  3. Bierzało Wiktoria – KKW-29
  4. Kurpan Natalia – KKW-29
  5. Szczepanek Emilia – MOSM Tychy
  6. Niedzielczyk Jolanta – Na Fali

Wyścig nr 18

  1. Adamczyk Aleksander – UKS 4 Katowice
  2. Zasępa Michał – MKK Łączany
  3. Mielnik Wojciech – MOSM Tychy
  4. Fryc Szymon – MKK Łączany
  5. Olszewski Grzegorz – Nadwiślan
  6. Bobowski Marcel – YC
  7. Kwaśniewski Jakub – MOSM Tychy
  8. Heim Krystian – Nadwiślan
  9. Olchawa Filip – UKS Olimp
  10. Cichoń Adam – UKS Olimp

 

Galeria Fotograficzna >> zobacz