Wyniki regat
W dniu 26.05.2012 roku na Przystani Kajakowej w Łączanach odbyły się organizowane corocznie regaty kajakowe „Z OKAZJI DNIA DZIECKA ”, w których wzięło udział około 100 zawodników z sześciu klubów kajakowych Polski Południowej:MKSW Trzebinia, KKW 29 Kraków, NADWIŚLAN Kraków, OLIMP Kraków, YACHT CLUB Kraków oraz gospodarze
Międzyszkolny Klub Kajakowy Łączany. Korzystne warunki atmosferyczne sprzyjały zawodnikom w zaciętej rywalizacji i sprawdzeniu swych umiejętności nabytych podczas codziennych zajęć treningowych. Zawodnicy poszczególnych kategorii, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali medale i upominki rzeczowe.Regaty zorganizowano dzięki współfinansowaniu przez Urząd Gminy Brzeźnica oraz Bank Spółdzielczy Brzeźnica.
Wyniki regat kajakowych:
K-1 DZIECI CHŁOPCY
- MAŁECKI MICHAŁ OLIPM KRAKÓW
- MAJDYŚ KACPER MKK ŁĄCZANY
- ŁOBODA PIOTR KS NADWIŚLAN
K-1 DZIECI DZIEWCZĄT
- SOWA KLAUDIA MKK ŁĄCZANY
- WIĘCEK MARIA KS NADWIŚLAN
K-1 MŁODZIKÓW
- MULIK DAWID KKW KRAKÓW
- ŁOBODA DOMINIK KS NADWIŚLAN KRAKÓW
- KAPUTA PIOTR KS NADWIŚLAN KRAKÓW
- JACOSZEK ADAM MKK ŁĄCZANY
7. WIECHEĆ DANIEL MKK ŁĄCZANY
9. SZEWCZYK DAWID MKK ŁĄCZANY
10. KARAMAŃSKI PAWEŁ MKK ŁĄCZANY
11. SOWA MATEUSZ MKK ŁĄCZANY
K-1 MŁODZICZEK
- TABIŚ PATRYCJA KKW KRAKÓW
- DOROSZ EMILIA OLIMP KRAKÓW
- MAJDYŚ NATALIA MKK ŁĄCZANY
K-1 JUNIORÓW MLODSZYCH
- JANIK DANIEL MKK ŁĄCZANY
K-2 DZIECI CHŁOPCÓW
- WOJTASZEK PATRYK – ŁOBODA PIOTR KS NADWIŚLAN KRAKÓW
- MAJDYŚ KACPER – KAPUSTA KAMIL MKK ŁACZANY/ KS NADWIŚLAN
- BRANIECKI JAKUB – MAŁECKI MICHAŁ OLIMP KRAKÓW
K-2 MLODZIKÓW
- JACOSZEK ADAM – SZEWCZYK DAWI MKK ŁĄCZANY
- KAPUTA PIOTR – LOBODA DOMINIK KS NADWIŚLAN KRAKÓW
- MALECKI MARCIN – BRAŃSKI PAWEŁ OLIMP KARKÓW
- SOWA MATEUSZ – WIECHEĆ DANIEL MKK ŁĄCZANY
K-2 JUNIORÓW
- JANIK DANIEL – KARAMAŃSKI PAWEŁ MKK ŁĄCZANY
K-2 SENIORÓW
- KOPINSKI WOJCIECH – SZCZUDŁO PIOTR YACHT CLUB KRAKÓW
- SPYTKOWSKI MARCIN – NOSEK MATEUSZ YACHT CLUB KRAKÓW
- MIŚKIEWICZ MAREK - DZIDEK GRZEGORZ MKK ŁĄCZANY
K-2 WETERANÓW
- WŁODARCZYK WOJCIECH – REK TADEUSZ YC KRAKÓW/KKW KRAKÓW
- KUBAS TOMASZ – DZIDEK KRZYSZTOF MKK ŁĄCZANY
- STACHOWICZ JAN – CZYSZCZOŃ HENRYK YC KRAKÓW
- TYLEK ANDRZEJ – BIROS BOGUSŁAW YC KRAKÓW/KKW KRAKÓW
T-2 KAJAK TURYSTYCZNY (DZIECKO + RODZIC)
I miejsce
MIŚKIEWICZ MAGDALENA, KUBAS ALEKSANDRA, DZIDEK FILIP, DZIDEK JAKUB, WIECHEĆ DARIUSZ , PLACKOWSKI DANIEL, KAPUSTA KAMIL
W pozostałych wyścigach kajakarze Międzyszkolnego Klubu Kajakowego uplasowali się na dalszych pozycjach.
Galeria Forograficzna >>> zobacz