Regaty o Puchar Wójta
W dniu 22.06.2013 roku na Przystani Kajakowej w Łączanach odbyły się organizowane corocznie regaty kajakowe „O PUCHAR WÓJTA”, w których wzięło udział około 100 zawodników z sześciu klubów kajakowych Polski Południowej: MKSW Trzebinia, KKW 29 Kraków, NADWIŚLAN Kraków, OLIMP Kraków, YACHT CLUB Kraków oraz gospodarze.
Międzyszkolny Klub Kajakowy Łączany. Warunki atmosferyczne nie przeszkodziły zawodnikom w zaciętej rywalizacji i sprawdzeniu swych umiejętności nabytych podczas codziennych zajęć treningowych. Zawodnicy poszczególnych kategorii, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali medale, a wszyscy startujący gorący posiłek i napoje.
Regaty współfinansowane z Urzędu Gminy Brzeźnica.
Wyniki regat kajakowych:
PUNKTACJA DRUŻYNOWA
- I.MKK ŁACZANY 64 PKT
- II.KS NADWIŚLAN61 PKT
- III.YC KRAKÓW43,5 PKT
K-1 DZIECI DZIEWCZYN
- JOANNA GIL MKK ŁĄCZANY
- ALEKSANDRA KUBAS MKK ŁĄCZANY
- BIERZAŁO WIKTORIA OLIMP KRAKÓW
K-1 DZIECI CHŁOPCY
9. KACPER MAJDYŚ MKK ŁĄCZANY
10. MICHAŁ ZASĘPA MKK ŁĄCZANY
K-1 MŁODZICZEK
- SOWA KLAUDIA MKK ŁĄCZANY
- WIĘCEK MARIA NADWIŚLAN
- GWIŻDŻ KAMILA MKK ŁACZANY
K-1 MŁODZIKÓW
1. BRAŃSKI PAWEŁ UKS OLIMP
2. KAPUTA PIOTR KS NADWIŚLAN
3. WIECHEĆ DANIEL MKK ŁĄCZANY
6. SOWA MATEUSZ MKK ŁĄCZANY
7. KRÓLIKOWSKI MACIEJ MKK ŁĄCZANY
8. BOBAK JAKUB MKK ŁĄCZANY
9. KWIECIŃSKI ARKADIUSZ MKK ŁĄCZANY
K-1 JUNIOREK
- JACH MAGDALENA KKW-29
- WERONIKA KUTERMAK MKK ŁĄCZANY
- NATALIA MAJDYŚ MKK ŁĄCZANY
T-1 SMYK
1. RYBARCZYK WOJCIECH MKK ŁĄCZANY
2. WIECHEĆ DARIUSZ MKK ŁĄCZANY
3. TOMSKI DAWID MKK ŁĄCZANY
C-1 WETERANÓW
1.WOLNY KRZYSZTOF YC KRAKÓW
2.MAZUR RYSZARD YC KRAKÓW
3.MONICA PIOTRMKK ŁĄCZANY
C-2 WETERANÓW
1.WOLNY – MAZURYC KRAKÓW
2.KUKUCZKA – ZYSKOWSKIYC KRAKÓW
3.MONICA – MIŚKIEWICZMKK ŁĄCZANY
K-2 DZIECI CHŁOPCÓW
- PATRYK WOJTASZEK – PIOTR ŁOBODA KS NADWIŚŁAN
- KACPER MAJDYŚ – MICHAŁ ZASĘPA MKK ŁĄCZANY
- JAGOCKI MATEUSZ- PIECH JACEK KS NADWIŚLAN
K-2 DZIEWCZĄT
- KLAUDIA SOWA – KAMILA GWIŻDŻ MKK ŁĄCZANY
- BIERZAŁO WERONIKA-WIĘCEK MARIA KKW-UKS
- KUBAS ALEKSANDRA – GIL JOANNA MKK ŁĄCZANY
K-2 MŁODZIKÓW
1. PAWEŁ BRAŃSKI – MARCIN MAŁECKI UKS OLIMP
2. PIOTR KAPUTA – JAKUB TOMAL KSNADWIŚLAN
3. DANIEL WIECHEĆ – MATEUSZ SOWA MKK ŁĄCZANY
4. KRÓLIKOWSKI MACIEJ – BOBAK JAKUB MKK ŁĄCZANY
K-2 WETERANÓW
1. TADEUSZ REK – POPIOŁEK RAFAŁ KKW -YACHT CLUB
2. SZRAMA MAREK – SEWERYN ZBIGNIEW YC KRAKÓW
3. PIOTR MONICA – MAREK MIŚKIEWICZ MKK ŁĄCZANY
BIEG MEMORIAŁOWY IM. GRZEGORZA PLACKOWSKIEGO
1.CHWAJA MICHAŁ KKW -29 KRAKÓW
PUCHAR DLA: NAJMŁODSZEJ ZAWDNICZKI KUBAS ALEKSANDRA 2004
NAJMŁODSZEGO ZAWODNIKA KAPUSTA KACPER 2004
W pozostałych wyścigach kajakarze Międzyszkolnego Klubu Kajakowego uplasowali się na dalszych pozycjach.
Kierownik ekipy: Tomasz Kubas
Galeria Fotograficzna >>> zobacz