Ogłaszamy Nabór !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do uczęszczania na zajęcia sportowe sekcji kajakowej

>> przejdź dalej

Kontakt : kajaki.mkk@interia.pl tel : 604 962 954 Administracja : gg: 9728125

Odwiedziny
100628
DzisiajDzisiaj7
WczorajWczoraj12
WszystkieWszystkie100628
Jak oceniacie nowy wygląd portalu
 
Pogoda

Zachęcamy wszystkich odwiedzających do przesyłania materiałów związanych z Łączanami i Klubem Kajakowym. Ciekawe informacje zostaną opublikowane na stronie internetowej. Materiały proszę przesyłać na adres podany w kontakcie.

PostHeaderIcon Otwarcie Forum MKK Łączany

forum kopia

W dniu 01.10.2009 na naszym portalu wystartowało forum dla wszystkich zainteresowanych użytkowinków, którzy chcą się wypowiedzieć na tematy związane z Klubem i swoją Miejscowością.
Serdecznie zapraszamy do korzystania i zachęcamy do wyrażania opinii na wszystkie tematy związane z Klubem.

Z pozdrwoieniami dział administracji portalu mkkłączany.pl Wejdź na forum --- wejdź
 

PostHeaderIcon EKSPEDYCJA WISŁA

kam

W dniach od 28.08.2009r. do 30.09.2009r. odbywa się wyprawa pod nazwą "EKSPEDYCJA WISŁA" organizowana przez Marka Kamińskiego, który zainspirowany pomysłem norweskiej podróżniczki Liv Arnensen postanowili popłynąć Wisłą od jej źródeł do ujścia - kajakami. W ekspedycji udział biorą harcerze i  niepełnosprawny Maciej Urbaniak. Główną ideą wyprawy jest woda i jej ekologia, zagrożenia z nią związane oraz szanse wykorzystania, jak również przedstawienie i promowanie dziedzictwa naturalnego, kulturowego i historycznego Polski. Udział Maćka w wyprawie pozwoli nam pokazać osobom niepełnosprawnym, że nie mają przed sobą granic, że mogą wszystko, tylko muszą w to wierzyć i dążyć do spełnienia marzeń.

Dnia 28 sierpnia 2009 r. ok. godz. 17.30 wyprawa dotarła do Łączan, gdzie przywitała ją grupa kajakarzy z Międzyszkolnego Klubu Kajakowego z Łączan. W ich towarzystwie dopłynęli kanałem do Brzeźnicy-Skawina. O godzinie 20.00 w sali Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyło się spotkanie z uczestnikami wyprawy.

FOTOGALERIA

Fotogaleria Urzędu Gminy w Brzeźnicy

Relacja z przypływu ekspedycji itvwadowice.pl

Więcej na www.ekspedycjawisla.com

 

PostHeaderIcon Regaty kajakowe w Łączanach.

medale_dla

Na Przystani Kajakowej w Łączanach w dniu 31.05.2009 odbyły się regaty kajakarskie „ Dzień Dziecka 2009”. W regatach zorganizowanych przez Międzyszkolny Klub Kajakowy udział wzięło 73 zawodników z 6 klubów Polski Południowej. Zawodnicy startowali na dystansie 200 metrów na kanale Łączany -Skawina.

Więcej…

 

Przelew MKK

Informacje odnośnie składek członkowskich oraz druk polecenia przelewu >> zobacz

Materiał Promocyjny
Memoriał Kraków
Nowe Chechło
Ekspedycja Wisła
Materiał Promocyjny
Kajakarstwo